Kisbéri Munkák - undefined

    Fuvarszervező álláslehetőség Szigetszentmiklóson!

    Kezdés:
    A sikeres interjút személyes követően 1 héten belül.

    A munkavégzés helye:
    Szigetszentmiklós (Pest vármegye)

    Főbb feladatok, munkák:
    - meglévő partnerekkel kapcsolattartás, fuvarok szervezése
    - leendő ügyfelek megkeresése, és a tárgyalások lebonyolítása
    - potenciális partnerek akvirálása, integrálása
    - árajánlatok összeállítása és nyomon követése
    - szállítmányozási tenderek koordinációja
    - riportok, visszajelzések, statisztikák készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:
    - szállítmányozás területen szerzett fuvarszervezői tapasztalat
    - magabiztos angol nyelvudás
    - MS Office szoftverek készség szintű ismerete

    Amit kínálunk:
    - azonnal céges munkaviszony
    - kalkulált nettó alapbér: 350.000 forint + teljesítmény alapú jutalék
    - munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, irodai számítógép)
    - kellemes munkahelyi légkör
    - munkavégzés Szigetszentmiklóson H-P napi 8 órában

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
    - kiváló kapcsolatteremtő képesség
    - ügyfélközpontúság
    - pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
    - önálló és precíz munkavégzés
    - eredményorientált attitűd
    - saját autó
    - lengyel nyelvtudás

    Szeretné megpályázni ezt az állást?

    Önéletrajzát ide küldheti:
    E-mail: [email protected]

    Mobil elérhetőségünk:
    +36/70 949 93 36

    Látogasson meg minket személyesen az irodánkban!

    Munkaerő közvetítési engedély száma: KEM/01/001862-2/2015
    Adatkezelési nyilvántartási számunk: NAIH-114680/2017